Formy płatności - Medi-Hurt Medical – Hurtownia Wyrobów Medycznych
Koszyk

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 400 ZŁ

Formy płatnośći

W sklepie internetowym medihurt.com za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób: 

  1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera.
  2. Przelewem bankowym
  3. Płatność kartą płatniczą lub online
  4. Każde zamówienie powyżej 400 zł, wysyłamy na nasz koszt 🙂

Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online https://www.przelewy24.pl/

 Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym medihurt.com są dokonywane za pośrednictwem https://www.przelewy24.pl/, który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy.

 Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Ważne!  Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego medihurt com.

Masz Pytania?
Zadzwoń: +48 736 555 223

lub wypełnij formularz
ODDZWONIMY W CIĄGU 24H. 

Jesteśmy dostępni w dni robocze od 8-15

Zadbaj o bezpieczeńswto!

Dobierz do zamówienia renomowane środki do dezynfekcji powierzchni i zadbaj o najwyższe standardy i bezpieczeństwo Twoje i Twoich pacjentów.

POTWIERDZAM, ŻE JESTEM PROFESJONALNYM UŻYTKOWNIKIEM LUB WYKONUJĘ ZAWÓD MEDYCZNY

NIEKTÓRE WYROBY MEDYCZNE SPRZEDAWANE W SKLEPIE, PRZEZNACZONE SĄ TYLKO DLA PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW WYKONUJĄCYCH ZAWODY MEDYCZNE LUB ZAJMUJĄCYCH SIĘ OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH.